Każdy członek naszego zespołu podziela pasję do technologii cięcia w skutek czego bierze czynny udział w procesie ciągłego udoskonalnia narzędzi i optymalizacji procesów z tym związanych.

Rozwijamy się dzięki wyzwaniom stawianym przez naszych klientów, bez względu na to, jak nieprawdopodobne mogą się one wydawać.

Nasz dział badawczo-rozwojowy pracuje z wykorzystaniem najnowocześniejszej przecinarki automatycznej, która to umożliwia znalezienie rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb naszych klientów.

Nasza lokalizacja we wschodniej Holandii powoduje iż jesteśmy w bliskim kontakcie z czołowymi firmami w dziedzinie badań i rozwoju zarówno w materiałoznawstwie, jak i produkcji maszyn. Wspólnie z uczelniami wyższymi, przedsiębiorcami oraz konstruktorami maszyn opracowujemy projekty badawcze.

Gromadząc wszystkie te dane jesteśmy w stanie przekazać wiedzę w ustrukturyzowanej formie bezpośrednio do hali produkcyjnej naszych klientów. W przypadku naszej własnej produkcji bezpośrednio wpływamy na naszych dostawców, aby poprawić precyzję i spójność dostarczanych przez nich komponentów. Wszystko to aby spełnić nasze coraz bardziej wymagające standardy jakości. W ten sposób jesteśmy w stanie nie tylko poprawić wydajność produkowanych przez nas narzędzi, ale także zaimplementować tę wydajność przez cały okres ich użytkowania, bezpośrednio w procesie obróbczym odbiorców naszych produktów.

Wprowadzając tę proaktywną strategię odnośnie badań i rozwoju, wyprzedzamy rynek i utrzymujemy pozycję lidera w szerokorozumianym procesie cięcia przy zachowaniu wysokiej wydajności produkcji. Zawsze koncentrujemy się na obniżaniu całkowitych kosztów procesu, nierzadko w trudnych warunkach technicznych. Ta filozofia zapewniła nam wiodącą pozycję na świecie w zakresie innowacji i jakości produktów, wiedzy specjalistycznej w zakresie produktywności, doradztwa i możliwości rozwiązywania problemów.